Utrecht

Stichting: STIP
School: Lelyschool
Naam: A. Elderenbos
Contact: aelderenbos@lelyschool.nl
035-6420980

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: Het Sticht
School: De Kameleon
Naam: M. Bakker
Contact: m.bakker@kameleondendolder.nl

IEP Eindtoets 

Stichting:
School: Werkplaats Kindergemeenschap
Naam: Karin Raaijmakers
Contact: k.raaijmakers@wpkeesboeke.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Berg en Bosch Onderwijs
School: Berg en Bosch School
Naam: Ebitha Antuma
Contact: eantuma@bbonderwijs.nl

IEP Eindtoets

Stichting:
School: Groenkanse School
Naam: M. van Geel
Contact: mvgeel@nijepoort.nl

Producten: IEP Eindtoets

Stichting: Stichting Klasse
School: OBS De Horizon
Naam: Cathelijne Lesterhuis
Contact: c.lesterhuis@stichtingklasse.nl

IEP Eindtoets 

Stichting: KSU
School: Hof Ter Weide
Naam: Marielle Roks-Evers
Contact: marielle.evers@ksu-utrecht.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SPO Utrecht
School: OBS Het Zand
Naam: Joyce
Contact: Joyce.brand@spoutrecht.nl

IEP Eindtoets