Noord-Holland

Stichting: STIP Hilversum
School: De Gooise Daltonschool
Naam: Emiel Oosterhagen
Contact: 035-6912446
oosterhagen@degooisedaltonschool.nl

IEP LVS, IEP Eindtoets en IEP Eindtoets Engels

Stichting: El Amal
School: Al Wafa
Naam: Comvalius Martha
Contactm.comvalius@elamalscholen.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SOPOH
School: De Tovercirkel
Naam: mevr. J. Weytingh
Contactdirectie@de-tovercirkel.nl
023-5624353

IEP Eindtoets

Stichting:Kopwerk
School: De Ark
Naam: H. de Wit
Contact: h.dewit@kopwerk.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Stichting JongLeren
School: PCBS De Brug
Naam: Mandy Sibrandi
Contactmandy.sibrandi@jl.nu

IEP Eindtoets

Stichting: Stichting R.K. Onderwijs Aerdenhout
School: Antoniusschool
Naam: Olga Lindeman
Contactolga.lindeman@antoniusschool.com

IEP Eindtoets

Stichting: Ronduit
School: Openbare Vroonermeerschool
Naam: Judith Zeeman
Contactj.zeeman@ronduitonderwijs.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Ronduit
School: De zes Wielen
Naam: Tim Kesselaar
ContactT.kesselaar@ronduitonderwijs.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SAKS
School: De Regenboog
Naam: Marlies Oudejans
Contactm.oudejans@saks.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Florencius
School: Florencius
Naam: M. Bernauer
Contactm.bernauer@florencius.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: Amstelwijs
School: OBS De Zwaluw
Naam: Gerard van Vegchel
Contactinfo@ibplus.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: Stichting Openbaar Basisonderwijs Westelijke Tuinsteden
School: Community Center Einstein
Naam: Vera Snellebrand
Contactv.snellebrand@einsteinschool.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Stichting Kopwerk
School: Dr. A. Kuyperschool
Naam: Marijke de Jong
ContactIB-Kuyperschool@kopwerk.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: Stichting Surplus
School: OBS de Meerpaal
Naam: Marianne Stroomer
Contactmarianne@obsdemeerpaalap.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SOPOH
School: G.Th. Rietveldschool
Naam: Willem Wagenaar
ContactInfo@rietveldschool.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SALOMO
School: Dreefschool
Naam: Joost Millenaar
Contactjoost.millenaar@salomoscholen.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Spaarnesant
School: OBS de Dolfijn
Naam: Miranda Baas-Oud
Contactmiranda.oud@bsdedolfijn.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Stichting Sint Bavo
School: Franciscus Xaveriusschool
Naam: Aaf Netelenbos
Contacta.netelenbos@stichtingsintbavo.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Stichting Sint Bavo
School: Basisschool de Meer
Naam: Mark Kruit
Contactm.kruit@stichtingsintbavo.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Stichting Hilversumse Montessorischolen
School: Montessorischool Centrum
Naam: Jessica Gantzert
ContactIb@msch.nu

IEP Eindtoets

Stichting: Stip
School: OBS De Dubbeldekker
Naam: Sam Augustijn
Contactdirectie@dedubbeldekker.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SOPOH
School: OBS de Optimist
Naam: Gijs Bruijnzeels
Contact: 023-5619187 directie@obsoptimist.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: Meerwerf
School: De Vloedlijn
Naam: M. Beneker
Contactmelissabeneker@vloedlijn.meerwerf.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: Stichting Ronduit
School: OBS de Zandloper
Naam: Martijn Cohen
Contactm.cohen@ronduitonderwijs.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Jong Leren
School: RK Aloysiusschool
Naam: Rob Storm
Contactrob.storm@jl.nu

IEP Eindtoets

Stichting: CPOW
School: De Marimba
Naam: Yvette Aafjes
Contactyvette.aafjes@cpow365.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Fedra
School: CBS De Hoeksteen
Naam: Lianne Koopman
Contactl.koopman@cbdehoeksteen.nl

IEP Eindtoets

Stichting: De Streek
School: Jozefschool
Naam: Sjaak Laan
ContactSjaakmargret@quicknet.nl

IEP Eindtoets