Zuid-Holland

Stichting: Scholengroep Holland
School: O.B.S. De Meander
Naam: mevr. Sharona Elgers
Contactsharonaelgers@demeander-delfgauw.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Prokind
School: De Vogelenzang
Naam: Danique Exaltus
Contactd.exaltus@prokind-scholengroep.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SIKO
School: IKC ’t Palet
Naam: Christelle Lacassagne en
Stefanie van der Burg
Contactibikcpalet@siko.nl
stefanievanderburg@siko.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: Scholengroep Holland
School: OBS Vuurvogel
Naam: Gerard Slierendrecht
Contactgerards@obsvuurvogel.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Scholengroep Holland
School: Daltonschool De Klipper
Naam:
Contactib.bovenbouw@daltondeklipper.nl

IEP Eindtoets

Stichting: De Groeiling
School: Willibrord/Milandschool
Naam: Margareth Laan
Contactmargareth.laan@degroeiling.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Kindwijs
School: Ebenhaezerschool
Naam: Mirjam Struijk
Contactm.struijk@cbs-ebenhaezer.nl

IEP Eindtoets & IEP Eindtoets Engels

Stichting: CSG de Waard
School: CBS De Regenboog
Naam: Leonie van Bommel
ContactL.vanbommel@csgdewaard.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Acis
School: De Boomgaard
Naam: Sharon Weeda
Contacts.weeda@obsdeboomgaard.nl

IEP Eindtoets & IEP Eindtoets Engels

Stichting: SGH
School: OBS Keijzerschool
Naam: Jolanda Welleman
Contactjolanda@keijzerschool.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: Vereniging voor Scholen met de Bijbel Alblasserwaard
School: De Wegwijzer
Naam: Vera Melissant
Contact: 0184-682765
v.melissant@smdbdewegwijzer.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Willibrordus
School: Willibrordusschool
Naam: Corry Markx
Contactcmarkx@willibrordusschool.com

IEP Eindtoets
Stichting: Stichting OPOPS
School: OBS Anne Frank
Naam: M. Honkoop
Contactm.honkoop@obsannefrank.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Scholengroep Holland
School: Daltonschool De Tweemaster
Naam: Laurien Alexander
Contactl.alexander@de-tweemaster.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: Librijn
School: Openbare Daltonbasisschool ’t Prisma
Naam: Stephanie Timmermans
Contacts.timmermans@hetprisma.nl

IEP Eindtoets

Stichting: PCBO Rotterdam Zuid
School: PCBS Willem van Oranje
Naam: Mieke Groen
Contactm.groen@dslwvo.nl

IEP Eindtoets

Stichting: VCO de Kring
School: PCBS de Regenboog
Naam: Xandra Kosten
Contactx.kosten@pcbsderegenboog.vcodekring.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Lucasonderwijs
School: John F Kennedy Montessorischool
Naam: M. Alvarez
ContactMalvarez@kennedy.lucasonderwijs.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Lucas
School: De Vlieger
Naam: Andrea
Contactasas@pcbsdevlieger.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Lucasonderwijs
School: Carolusschool
Naam: Willem Klaassen
Contactwklaassen@carolus.lucasonderwijs.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Lucasonderwijs
School: KBS De Oase
Naam: Adam Altena
Contactaalt@oase.lucasonderwijs.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SIKO
School: Sint Bernardus
Naam: Melvin van der Boor
Contactmelvinvanderboor@siko.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: Primo
School: OBS de Violier
Naam: Mariska Boer
Contactm.boer@primoschiedam.nl

IEP Eindtoets

Stichting: RVKO
School: KBS de Wegwijzer
Naam: Mariëlle Grijzenhout
Contactmarielle.deij@rvko.nl

IEP Eindtoets
Stichting: Un1EK
School: De Bavinckschool
Naam: Lennart van der Lingen
Contactl.vanderlingen@bavincknet.nl

IEP Eindtoets

Stichting: PCPOW
School: Pieter van der Plasschool
Naam: Tirza Dingemanse
Contacttdingemanse@pvdplas.pcpow.nl

IEP Eindtoets
Stichting: Wij de Venen
School: Daltonschool De Diamant
Naam: M. Spaargaren
Contact: m.spaargaren@dediamant.eu

IEP Eindtoets 

Stichting: Unicoz
School: Buut
Naam: Maaike
Contactmaaike.bergsma@debuut.unicoz.nl

IEP Eindtoets
Stichting: CSG de Waard
School: CBS de Regenboog
Naam: R. de Groot
Contact: r.degroot@csgdewaard.nl

IEP Eindtoets
Wil jij ook referent zijn voor de IEP? Laat het ons weten via iep@bureau-ice.nl.