Contact
IEP Eindtoets groep 8
IEP Eindtoets groep 8

Zuid-Holland

Onderstaande scholen hebben in de IEP Eindtoets Enquête aangegeven dat je contact mag opnemen, omdat ze graag vertellen over hoe zij de IEP Eindtoets en/of het IEP LVS ervaren. Kijk hieronder of er een school bij staat die bij jullie aansluit qua onderwijssoort en/of een school die dicht in de buurt is. Stuur een mailtje om antwoorden op je vragen te krijgen en ervaringen uit te wisselen!

Openbaar Basisonderwijs

Basisschool De Vlasbloem

Stichting: Samenwerkingsscholen VPR
Plaats: Zuidland
Naam: J. Bosman

Stuur een mail

De Hofvijver

Stichting: Unicoz
Plaats: Zoetermeer
Naam: Micha Janse

Stuur een mail

Dick Brunaschool

Stichting: Stichting Klasse
Plaats: Waddinxveen
Naam: Nicole van der Stouwe

Stuur een mail

OBS De Barkentijn

Stichting: Stichting BOOR
Plaats: Rotterdam
Naam: Rachida-Carla Ramzan

Stuur een mail

OBS Anne Frank

Stichting: Stichting OPOPS
Plaats: Papendrecht
Naam: Martijn Honkoop

Stuur een mail

De Fontein

Stichting: Lucas Onderwijs
Plaats: Den Haag
Naam: Carola Schmit

Stuur een mail

Primo

Stichting: Primo
Plaats: Schiedam
Naam: Mariska Boer

Stuur een mail

Arnoldus van Os

Stichting: Morgenwijzer
Plaats: Benthuizen
Naam: Danielle Balvert

Stuur een mail

Keijzerschool

Stichting: SGH
Plaats: Moerkapelle
Naam: Jolanda Welleman

Stuur een mail

Bijzonder Onderwijs (1)

Andreasschool

Stichting: Sophia Scholen
Plaats: Voorhout
Naam: Esther Oudshoorn

Stuur een mail

De Jacobsvlinder

Stichting: Unicoz
Plaats: Zoetermeer
Naam: Mieke Kluiters

Stuur een mail

Sint Bernardus

Stichting: SIKO
Plaats: Schiedam
Naam: Melvin van der Boor

Stuur een mail

CBS De Kinderkring

Stichting: SPO WIJ de Venen
Plaats: Woubrugge
Naam: Joris van Veen

Stuur een mail

IKC VanKampen

Stichting: Uniek
Plaats: Vlaardingen
Naam: Titia Kemper

Stuur een mail

Carolus

Stichting: Lucasonderwijs
Plaats: Den Haag
Naam: Willem Klaassen

Stuur een mail

De Kim

Stichting: Pit
Plaats: Zwijndrecht
Naam: Arco Tempelaar

Stuur een mail

DonBosco

Stichting: SKOBA
Plaats: Dordrecht
Naam: Ellen Godschalk

Stuur een mail

De Bron

Stichting: PCPO Krimpenerwaard
Plaats: Gouderak
Naam: Lianne Walhout

Stuur een mail

Johannesschool

Stichting: SKOP
Plaats: Pijnacker
Naam: Rozanne Veldhoven

Stuur een mail

De Regenboog

Stichting: Lucas Onderwijs
Plaats: Den Haag
Naam: Nick Hoogelander

Stuur een mail

Keuchenius

Stichting: CSG De Waard
Plaats: Oud Beijerland
Naam: Constantijn van Putten

Stuur een mail

Noordeinde

Stichting: Unicoz
Plaats: Zoetermeer
Naam: Maaike Bergsma

Stuur een mail

Dalton Onderwijs

De Kleine Prins

Stichting: RVKO
Plaats: Rotterdam
Naam: Mignonne Paak

Stuur een mail

De Diamant

Stichting: SPO WIJ de Venen
Plaats: Zevenhoven
Naam: Jolanda van Berkel

Stuur een mail

De Klipper

Stichting: Scholengroep Holland
Plaats: Berkel en Rodenrijs
Naam: Valeria Hermann

Stuur een mail

Montessori Onderwijs

OBS De Klinker

Stichting: St. Rijnlands Lyceum
Plaats: Oud Beijerland
Naam: Ingeborg Heshof

Stuur een mail

Montessorischool Oegstgeest

Stichting: OPOO
Plaats: Oegstgeest
Naam: Esther

Stuur een mail

Jenaplan Onderwijs

Fridtjof Nansen

Stichting: Boor
Plaats: Rotterdam
Naam: Chantal Bakker

Stuur een mail

Dr. Schaepmanschool

Stichting: RVKO
Plaats: Barendrecht
Naam: Maaike v.d. Velden

Stuur een mail

De Kring

Stichting: Trinamiek
Plaats: Woerden
Naam: Roos de Haan

Stuur een mail

Overig

De Buut

Stichting: Unicoz
Plaats: Zoetermeer
Naam: Vivian Hoppenbrouwers

Stuur een mail