Limburg

Stichting: Movare
School: Bs Sint Jozef
Naam: dhr. J. Schipper
Contactjeroen.schipper@movare.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Kindante
School: OBS De Wissel
Naam: John Schulpen
Contactj.schulpen@obsdewisselborn.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Kindante
School: De Bolleberg
Naam: Marly Philipsen
Contactm.philipsen@bsdebolleberg-mariahoop.nl

IEP Eindtoets en IEP LVS

Stichting: Kindante
School: KC Aelse
Naam: Esther Winkens
Contacte.winkens@kc-aelse.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Kindante
School: Rooms Katholieke Basisschool Baandert
Naam: Jolande van Eijk
Contactj.vaneijk@bsdebaandert-sittard.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Movare
School: Frans Postma
Naam: Jenny Logister
Contactjenny.logister@movare.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Kindante
School: CBS de Tovertuin
Naam: Wendy Theunissen
Contact: 046-4513231
w.theunissen@bsdetovertuin-sittard.nl

IEP Eindtoets

 

Wil jij referent zijn? Laat het ons weten via iep@bureau-ice.nl