Menu
TOA-trainingen toetsconstructeur
TOA-trainingen toetsconstructeur

Opfristraining Toetsconstructeur Startbekwaam Plan-Do

Daarom deze training

Je hebt ervaring als toetsconstructeur en je wilt die kennis natuurlijk goed op peil houden. Wat kan ik verbeteren en hoe los ik dilemma’s op in het ontwikkelproces? Wij gaan je daarin ondersteunen met deze training. Zodat je straks weer fris en wel aan de slag kunt met jouw toetsen en examens.

Voor wie

Toets- en examenconstructeurs van beroepsexamens en keuzedelen. De training is niet geschikt voor constructeurs van taal- en rekentoetsen.

Weten of jullie toetsen nog voldoen is belangrijk
Bureau ICE

Dit ga je opfrissen

  • Constructieproces evalueren en verbeteren
  • Kwaliteitseisen en wettelijke wijzigingen

Deze opfristraining heeft geen vast programma, maar stellen we samen aan de hand van jullie wensen.

Training Toetsconstructeur

TOA Trainingen - PDCA Cyclus - Bureau ICEIn de training doorlopen we de fasen Plan & Do van de examencyclus.

Dit levert het op

Tijdens de opfrissessies wisselen we theorie voortdurend af met leerzame opdrachten. Je wordt bijvoorbeeld uitgedaagd met prikkelende dilemma’s die je van ons krijgt én zelf mag aandragen. Hierdoor kun je jouw vaardigheden als constructeur verbeteren en de volgende dag in de praktijk brengen!

Na afloop ontvang je een Bewijs van deelname

Investering

Maatwerkprijs vanaf € 1.925,-

De training bestaat standaard uit 2 dagdelen van 3 uur. Dit kunnen we aanvullen met meer dagdelen.

Nuttige informatie

Volledig online nee
Volledig op locatie V
Deels online nee
Open inschrijving nee

 

Rapportcijfer TOA Training

Meld je aan