Flevoland

Stichting: Prisma Almere
School: De Omnibus
Naam: Petra Morsink
Contactpetramorsink@gmail.com

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: SKO Flevoland
School: Agnietenschool
Naam: Ellen van Bruggen
Contacte.vanbruggen@agnietenschool.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Spil Basisscholen
School: De Brandaris
Naam: Anja Nonhebel
Contactanja.nonhebel@spilbasisscholen.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Stichting Prisma
School: De Ark
Naam: Daniëlle Prummel- van Dommele
Contactd.vandommele@ark-almere.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: ASG
School: De Archipel
Naam: M. Kissami
Contactm.kissami@archipel.asg.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Stichting Prisma
School: PCB de Buitenburcht
Naam: Carla Maas
Contactc.maas@buitenburcht.nl

IEP Eindtoets & IEP LVS

Stichting: SKOFV
School: De Loofhut
Naam: S.D. Buijsrogge-Ruijs
Contacts.buijsrogge@deloofhut.nl

IEP Eindtoets

Stichting: Spil Basisscholen
School: OBS De duykeldam
Naam: Egbertha Stolk
Contactegbertha.stolk@spilbasisscholen.nl

IEP Eindtoets

Stichting: SOBZ
School: OBS ’t Kofschip
Naam: Wilma Bliekendaal
Contactwbliekendaal@obskofschip.nl

IEP Eindtoets

 

Wil jij ook referent zijn voor de IEP? Laat het ons weten via iep@bureau-ice.nl.