Gelderland

Stichting: Gelderveste
School: ‘t Prisma
Naam: Esther Tempels
Contact: e.tempels@gelderveste.nl
0612371150IEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: Jenaplan onderwijs
School: 
’t Hoge Land Epe
Naam: 
Nicolet
Contact: nicolet@jenaplanepe.nlIEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: PCBO Apeldoorn
School: De Ploeg
Naam: Annelies Smit
Contactasmit@pcboapeldoorn.nl
055-5411335IEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: PCBO Apeldoorn
School: PCBO De Kring
Naam: Ruud van der Zwan
Contact: rzwan@pcboapeldoorn.nlIEP Eindtoets
Stichting: Batavorum
School: De Kameleon
Naam: Bert-Jan Blijjenberg
Contact: barryblijjenberg@dekameleondriel.nlIEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting:
School: Stadhouder Willem III school
Naam: G. van Wijngaarden
Contact: gvwijngaarden@stwillem3ede.nlIEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: Stichting voor CNS Ede e.o.
School: De Vlinderboom Protestants Christelijke Basisschool
Naam: Annemieke Steenbergen
Contact: ib@devlinderboom.cnsede.nlIEP Eindtoets
Stichting: Stisamo
School: De Esdoorn
Naam: F. Eissing
Contact:0481-371349
fredeissing@gmail.comIEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: SKO Batavorum
School: Daltonschool ’t Startblok
Naam: B. Peters
Contact: directie@t-startblok.nlIEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: SKO Batavorum
School: De Elstar
Naam: C. Kohler
Contact: charlottekohler@elstar-elst.nlIEP Eindtoets
Stichting: Stichting PROO
School: Hoge Weerdschool
Naam: Marja van Ass
Contact: m.vanass@stichtingproo.nl
IEP Eindtoets
Stichting: VCO Harderwijk
School: CBS Het Kompas
Naam: Maaike van Dantzig
Contact: maaikevandantzig@stichtingvco.nl
IEP Eindtoets
Stichting: Proominent
School: De Sprong
Naam: Sander Laurens
Contact: s.laurens@proominent.nlIEP Eindtoets
Stichting: PPO de Link
School: OBS de Marlijn
Naam: Erwin Roelofsen
Contact: e.roelofsen@demarlijn.nlIEP Eindtoets
Stichting: Stichting Scholengroep GelderVeste
School: CBS De Rank
Naam: Henny Barnhoorn
Contact: h.barnhoorn@gelderveste.nlIEP Eindtoets & IEP LVS
Stichting: SOPOW
School: OBS Stegeman
Naam: Natasja Piek
Contact: natasja.piek@sopow.nlIEP Eindtoets & IEP LVS