Uitnodiging
De komende periode helpen we je met de verhuizing van Quayn naar JIJ! Plus Toetscreatie. Wil je je hier zo goed mogelijk op voorbereiden? Meld je dan onderaan deze pagina aan voor een verhuissessie op locatie. Dit kun je verwachten:
- De basis van de JIJ! Plus toetscreatie-module
Tijdens de verhuissessie maak je kennis met de JIJ! Plus toetscreatie-module of leer je het platform beter kennen. We vertellen je over de structuren in JIJ!, verschillende gebruikersrollen en mogelijke instellingen.
- Verhuizing toetsmaterialen voorbereiden
Daarnaast besteden we genoeg aandacht aan de voorbereidingen om jullie toetsmaterialen van Quayn naar JIJ! Plus Toetscreatie te verhuizen. We nemen je mee in de stappen die nodig zijn om straks je materialen in het nieuwe platform te kunnen vinden en hier weer goed mee te kunnen werken.
- Test je Toets-balie
Bij de Test je toets-balie kun je jouw eigen toets laten checken op een aantal kwaliteitspunten bij onze toetsexpert. Neem dus vooral een eigen toets mee op papier!